Menu
Alışveriş Sepeti

Hakkımızda

Teşekkürler Türkiye...

    Tuzcu Baba tarafından kurulan , doğal  Çankırı tuzu resmi satış sitelerimiz cankirituzu.com ve tuzcubaba.com.tr ye gösterdiğiniz yoğun ilgiye çok teşekkür ederiz. Halkımızın doğal ve sağlıklı tuz tedarikçisi olarak bizi seçmesi bizlere onur ve gurur vermiştir. Ürünlerimiz hiç bir rafinasyon yada kimyasal işlem görmeden madenden el ile toplanan%100 doğal  kristal kaya tuzu parçalarından öğütülerek,sofralık, granül ya da kaya halinde müşterilerimize sunulmaktadır. Tonlarca doğal Çankırı tuzu binlerce insanımıza 1.elden internet sitemiz aracılığı ile ulaşmıştır. 

      Çankırı merkezli firmamız  Lojistik hizmetlerinin iyileştirilmesi , insanların ürünlerimizi bire bir görerek almasını sağlamak ve perakende hizmetlerimizi kolaylaştırmak amacı ile İSTANBUL şubemizi açmıştır. Hizmet kalitemizi arttırmak adına üretim sistemimizi iyileştirdik ve saatte 2 ton öğütme kapasiteli Çekiçli Krom değirmenimizi faaliyete geçirdik. El ile dolumda yaşanan olumsuzlukların önüne geçebilmek amacı ile günlük 5 ton paketleme kapasiteli , el değmeden ürünleri paketleyen otomatik ambalaj ünitesini hizmetinize sunduk. Sektörde toptan ve  perakende guruplarına doğal kaya tuzu tedarikçisi olarak lider konumda olan firmamız hizmet kalitesini her geçen gün arttırarak yoluna devam etmektedir. Hedefimiz , %100 doğal ve işlem görmemiş Kaya Tuzumuzun, Türkiye de ki bütün sağlıklı yaşamayı tercih eden insanlarımıza ekonomik şekilde ulaşmasını sağlamaktır.

- Firmamız kendi bünyesinde Çankırı kaya tuzunu krom değirmenlerde öğütmektedir.

- Otomatik dolum sistemimiz hizmete girmiştir ve Bütün ürünlerimiz el değmeden paketlenmektedir.

- Tüm ürünler  orjinal ambalajında ve etiketli olarak gönderilmektedir.

- MNG kargo ile yapılan anlaşma sonucunda kargo ücretleri çok uygun fiyatlara düşürülmüştür.

- Kargo paketi olarak yeni kutular yaptırılmış olup, sipariş durumuna göre özel kutular ile siparişleriniz daha iyi muhafaza edilerek gönderilmektedir. 

- Sitemiz üzerinden online sipariş verebileceğiniz gibi 7 gün 24 saat sipariş hattımızı arayarak siparişlerinizi bekletmeden hemen verebilirsiniz.

-Ödemenizi kapıda ürünü teslim alınca ödeyebileceğiniz gibi kredi kartı veya banka havalesi ile de yapabilirsiniz.

- Yoğun talep üzerine Şeffaf cam kristal kaya tuzu taş parçaları halinde , granül yani bulgur büyüklüğünde , sofralık toz halinde , tek parça halinde veya cep tuzu olarak satışa sunulmaktadır.

- Oda tuzu konsepti ile Türkiye de ilk defa bizim tarafımızdan sunulan doğal tuz parçaları, ekonomik olarak ev ve iş yerlerinizde tuz lambasına alternatif , doğal eksi iyon kaynağı Çankırı kaya tuzunu bulundurabilmenize olanak sağlamaktadır.

     Doğal mineralli kaya tuzu kullanmak için sitemizden 84 mineralli Şeffaf cam kaya tuzu siparişi verebilirsiniz. Daha detaylı bilgiyi ve analiz raporlarını sitemizden inceleyebilirsiniz.

Saygılarımla

Bilal ÖZKAN


Prensiplerimiz

Güvenilirlik :

İş hayatında öncelik, güvenilirliktir. Müşteriler iş yapacağı şirkete önce güvenmek ister. Bu yüzden şirketimizin çekirdeğini “güven” oluşturur ve güven tanımı; karakterimizi, yeteneklerimizi, gücümüzü ve işimizin doğruluğunu ifade eder.

Açık Fikirlilik :

Sürekli devam eden bir gelişim için yeni fikirlere açık olmanın ne kadar önemli olduğunu biliyoruz.

Hem müşterilerimizin hem de takım arkadaşlarımızın fikirleri ve geri bildirimleri, işimizi büyütme konusunda en önemli pusulalarımızı oluşturur.

Saygılı Olmak :

Muhatabımıza karşı saygılı olma konusunda çok hassasız. Pozisyon, unvan, yaş, cinsiyet ya da diğer hiçbir farklılık bizim için ayırıcı bir özellik değildir. Tavrımız her zaman profesyonel bir saygı ve nezaketten yanadır.

Sorumluluk Sahibi Olmak :

Yaptığımız her işin sorumluluğunu alır ve arkasında dururuz. Çünkü herkesten yaptığı işte doğacak sonuçların sorumluluğunu alması, inisiyatif kullanabilmesi, muhakeme yapması ve kararlar alması beklenir.

Basit Düşünmek :

Asıl amacımız her zaman müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmaktır.

Dolayısıyla doğru noktalara odaklanarak karmaşık yapılardan, zorlu ve can sıkıcı süreçlerden uzak dururuz.